Stomatologia zachowawcza i dziecięca – lekarz dentysta Dominika Egierska

stomatologia zachowawcza i dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoje zainteresowania stomatologiczne rozszerza poprzez publikacje w artykułach naukowych. Zajmuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą oraz chirurgią stomatologiczną. Chirurgię darzy szczególną sympatią i na nią ukierunkowuje swój dalszy rozwój.

Do Pacjenta podchodzi z ogromną dozą empatii i zrozumienia, starając się spojrzeć kompleksowo na występujące problemy. Jest zdania, że zaangażowanie Pacjenta w proces leczenia ma ogromne znaczenie. Wiedząc ponadto, jak ważna jest profilaktyka, zrozumiale oraz wnikliwie tłumaczy przeprowadzane zabiegi, zalecenia, a także informuje Pacjenta o dalszych krokach leczenia. 

Współpraca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji. Doktor Dominika stara się sprawić, aby najmłodsi czuli się w gabinecie bezpiecznie i komfortowo. Z radością wprowadza młode pokolenie w świat nowoczesnej stomatologii. 

Na co dzień pracuje w powiększeniu, używając lup stomatologicznych. Takie spojrzenie na stomatologię staje się w jej oczach powoli standardem. Wykorzystując nowoczesne materiały i techniki leczenia, osiąga precyzyjne, solidne efekty. 

W wolnych chwilach wraca do dawnych pasji, jaką jest gra na fortepianie.

Stomatolog przyjazny maluchom – Kielce

Pasja oraz zaangażowanie doktor Dominiki w pracę z najmłodszymi Pacjentami sprawia, że wizyty w gabinecie stomatologicznym w Kielcach są doświadczeniem mniej stresującym zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzięki jej nadzwyczajnej empatii oraz cierpliwości każde dziecko poczuje się komfortowo, a także pewnie podczas przeprowadzanych zabiegów. Jako doświadczony stomatolog doktor Dominika stara się budować atmosferę wzajemnego zaufania, tak istotną w pracy z dziećmi. W naszej kieleckiej placówce stomatolog dla dzieci jest nie tylko lekarzem, ale również nauczycielem, przekazując maluchom wartościowe nawyki z zakresu dbania o higienę jamy ustnej. 

Nasz zespół