Chirurgia stomatologiczna w Kielcach – lekarz dentysta Michał Perszke

chirurgia stomatologiczna

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie lekarz dentysta w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej w jednej z renomowanych świętokrzyskich klinik stomatologicznych. Swoje zainteresowania rozwija poprzez publikacje w periodykach naukowych. Jest osobą komunikatywną i bardzo ceniącą sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zdając sobie sprawę z faktu, iż wizyta stomatologiczna może wiązać się ze stresem u Pacjenta, stara się zapewnić komfortową atmosferę oraz omawiać szczegółowo każdy etap zabiegu. Poza stomatologią jego głównym zainteresowaniem jest sport, a w szczególności piłka nożna.

Zabiegi wykonywane przez doktora w gabinecie Architektura Uśmiechu to między innymi:

  • usuwanie zębów ósmych,
  • odsłanianie zębów zatrzymanych w trakcie leczenia ortodontycznego,
  • usuwanie zawiązków zębów (germektomia),
  • podcięcie wędzidełka,
  • resekcja wierzchołka,
  • usuwanie zębów zatrzymanych,
  • kiretaż zamknięty oraz otwarty,
  • ścisła współpraca z lekarzem ortodontą.

Przebieg wizyty chirurgicznej

Wizytę chirurgiczną mogą Państwo umówić poprzez formularz rejestracji online lub też kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem +48 535 886 005. Jeśli posiadacie dokumentację radiologiczną (zdjęcie OPG bądź tomografię), prosimy o wcześniejsze udostępnienie jej na adres mailowy, dzięki czemu będziemy mogli zaplanować i umówić Państwa bezpośrednio na zabieg, pomijając wcześniejszą konsultację.

Na tę procedurę rezerwujemy zawsze taką ilość czasu, by doktor miał możliwość szczegółowego omówienia poszczególnych jej etapów. Sam zabieg przeprowadzany jest sprawnie, a dzięki odpowiednio dobranemu znieczuleniu również bezboleśnie.

Po przeprowadzonym zabiegu doktor wykonuje instruktaż postępowania oraz umawiana jest wizyta kontrolna, celem usunięcia ewentualnych szwów i sprawdzenia poprawności gojenia się rany pozabiegowej.

Bezbolesne usuwanie ósemek – Kielce

Usuwanie ósemek, czyli trzecich trzonowców, to zabieg rutynowo przeprowadzany w naszych gabinetach stomatologicznych. Wskazaniem do jego wykonania jest często nieprawidłowe ułożenie zębów w łuku lub zaawansowana próchnica. Dzięki nowoczesnym technikom i kompleksowej opiece medycznej w naszej klinice zabieg ekstrakcji ósemek jest procedurą bezbolesną, a także komfortową dla Pacjentów. Doświadczony zespół naszych kieleckich chirurgów stomatologów podczas każdego zabiegu zaangażowany jest w minimalizowanie stresu i bólu związanego z procedurą, szczegółowo omawiając kolejne jej etapy. To sprawia, że Pacjenci mogą być pewni, że znaleźli się w najlepszych rękach. Jeśli zastanawiają się Państwo nad zabiegiem ekstrakcji ósemek, który przebiegnie bezboleśnie i bezstresowo, to zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Kielcach – zadbamy o Wasz uśmiech!

Szczegółowo zabieg usunięcia zęba omówiliśmy w osobnym artykule naszego blogu:

Standard Post with Image

Usunięcie zęba

Usunięcie zęba stałego, inaczej ekstrakcja zęba jest to zabieg wykonywany w gabinecie stomatologicznym przez chirurga stomatologicznego. Przyczyny ekstrakcji zębów to między innymi: stany zapalne, zaawansowane choroby przyzębia, złamanie zęba, wyczerpanie innych możliwości leczenia zachowawczego zęba lub wskazania ortodontyczne.

Czytaj więcej


Nasz zespół