Bartłomiej Rudnik

opiekun pacjenta

Absolwent Politechniki Krakowskiej, inżynier z zamiłowaniem do stomatologii. Ukończył kierunek Higienista Stomatologiczny w szkole medycznej TEB Kraków uzyskując tytuł zawodowy. W ramach pracy gabinetu pełni rolę opiekuna Pacjenta. Jako główny cel swojej pracy  stawia profilaktykę i szerzenie wiedzy ogólnostomatologicznej wśród Pacjentów. Asystuje również czynnie w zabiegach stomatologicznych, oraz bierze udział w rejestracji Pacjentów.

W swoich planach snuje myśl o gabinecie całkowicie zdigitalizowanym, z zastosowaniem nowoczesnych technik skanowania, tomografii, rezonansu i taki też wraz z dr Magdaleną Rudnik wyznacza kierunek rozwoju dla Architektury Uśmiechu.

Z zamiłowania, jak prawie każdy inżynier stara się analizować wszystko co go otacza, by było lepiej, wygodniej i prościej. Lubi konstruować, zarówno w świecie komputerowych algorytmów, jak i realnym z otaczających go materiałów.  Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, po prostu czasem życie wydaje się zbyt krótkie, żeby coś osiągnąć.

Gdy ma czas wolny, bierze plecak i wraz ze swoimi kolegami sprawdza w górach ile zostało jeszcze kondycji z dawnych lat.

W drodze na Granaty 2020

Certyfikaty i szkolenia:

Nasz zespół